Jdi na obsah Jdi na menu

Finále 49.ročníku Lidického poháru

12. 6. 2010

Ve finále jsme měli za soupeře dvě přední mužstva okresního přeboru starších žáků. Při losování na nás padl los hrát první a druhé utkání turnaje. Nakonec se ukázalo, že to nebyla nevýhoda. Všechna utkání se hrála za velkého horka.

Prvním soupeřem bylo mužstvo Novo Kladno, soupeř nastoupil velmi sebevědomě a v začátku utkání nás zatlačil, postupně jsme se rozehráli a po pěkné akce skoroval Radek Kroutil a soupeře to hodně zaskočilo a když do poločasu přidal druhou branku Lukáš Hulcr soupeř byl velmi otřesen.
Druhý poločas začal opět tlakem, ale dvě další branky soupeřovo sebevědomí zlomili a utkání jsme dohráli ve velké pohodě.

branky: Lukáš Hulcr 4, Radek Kroutil 2, Dominik Steinfest 1

Po krátkém odpočinku nás čekal druhý soupeř Slovan Velvary, začali jsme velmi dobře a do poločasu jsme vedli 2 : 0
Ve druhé půli již soupeř díky velkému horku neměl sílu a naše výhra byla jednoznačná.

branky: Lukáš Hulcr 4, Radek Kroutil 2, Dominik Steinfest 2, Michal Hošek 1, Petr Adamus 1