Jdi na obsah Jdi na menu

9. mistrák 2008/2009

12. 4. 2009

První mistrovské utkání jarní části na hřišti vedoucího mužstva Sokola Vraný skončilo 3 : 3
Začátek utkání jsme podcenili a domácí se během 8 minut ujali vedení 2 : 0, pak se hra vyrovnala a v závěru poločasu Michal Hošek pěknou brankou snížil na 2 : 1 po I.poločase.
Ve II. poločase domácí opět zvýšili aktivitu a vstřelili 3 branku, ani za tohoto stavu jsme nepřestali bojovat a výsledkem byla branka Radka Kroutila na 3 : 2, pak jsme měli ještě několik šancí na vyrovnání, které nebyly využity, až 8 minut před koncem Petr Hadrika, který hrál na pravé obraně velmi dobře vyrovnal.
V závěru obě mužstva chtěla vyhrát, domácí vyvinuli velký tlak, přesto jsme i my mohli strhnout výhru na svoji stranu. Celé mužstvo podalo výborný bojovný výkon, který ocenil i rozhodčí slovy "Bylo to velmi pěkné, napínavé a bojovné utkání"

branky: HOŠEK M., KROUTIL R., HADRIKA P

sestava: Kindl, Falcník, Pešek, Forester, Bradáč, Pokuta, Hadrika, Pacík, Grundza, Hošek, Steinfest, Kroutil, Adamus, Hulcr, Pokuta Pavel, Tomrle, Almáši