Jdi na obsah Jdi na menu

19.mistrák 2011/2012

5. 5. 2012

Utkání v Hrdlívě se nám v začátku vůbec nevyvedlo. Pravděpodobně po úspěchu na turnaji v Braškově jsme si mysleli, že vyhrajeme bez nasazení a snahy po výhře. V prvním poločase jsme se nedostali do tempa a v závěru poločasu jsme dost lacinými góly pustili domácí do vedení 2 : 0
Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší a uzamkli jsme domácí na jejich půli, ale neproměňovali jsme ani vyložené šance.
Domácí mužstvo začalo evidentně bránit výsledek, jen zdržovalo pomalým vracením míče do hry což se mu nevyplatilo a dvěma góly v závěru jsme zaslouženě vyrovnali.

branky: Forster 1, Falcník 1

sestava: Vrána - Snop - Falcník - Macák - Koded M.- Cimerman - Kabourek - Kadeřábek - Šebesta - Forster - Sára - Veltruský - Procházka - Duda - Baňka - Dundr - Miller - Koded T.