Jdi na obsah Jdi na menu

11.mistrovské utkání starší žáci 2014/2015

26. 10. 2014

Velmi pěkné utkání proti vedoucímu mužstvu soutěže jsme v prvním poločase začali prohrávat 1 : 3, ale po hrubé chybě hostující obrany jsme se dostali do hry a v závěrečných minutách otočili na 4 : 3. Všechny branky vstřelil Adam Duda, ale velký podíl na nich měli Matěj Pecinka a Dominik Kadeřábek.
Ve druhém poločase se soupeř snažil o zvrat a podařio se mu vyrovnat. Na Adama Dudu začal hrát osobní obranu, ale druhý poločas patřil Matějovi Pecinkovi, svým nasazením vybojoval mnoho míčů a postupně jsme se prosadili i střelecky (Veltruský - Kadeřábek - Pecinka). Zaslouženě jsme vyhráli.

sestava: Miller, Bakalář, Kutil, Pinďák O. Matušů, Veltruský, Kindl, Šebesta, Kadeřábek, Pinďák F., Duda, Pecinka, Rubeš, Trník

branky: Duda 4, Veltruský, Kadeřábek, Pecinka